"Eviniz" aslında yaşamınızın büyük bölümünü geçirecek olduğunuz "sıcak ve huzurlu yuvanız" olarak da adlandırılabilir. İçindeki mobilyalar, duvarlar, duvardaki boyalar... Her şey sizinle birlikte bir bütün oluşturmalıdır. Bundan da önemlisi evinizin konforu, dayanıklılığı ve her mevsim aynı güvenilirlikte olması da çok önemlidir.

Kemalpaşa Prefabrik size bunların tamamını sağlıyor ve size yeni evinizde rahat bir nefes alma imkanı sunuyor. Peki tüm bunlar için neler gerekli? Baştan alarak sizler için anlatmaya çalışacağız.

  • İlk olarak yapılacak olan evinizi aklınızda planlayıp tasarlamalısınız. Bunu sizin için elbette Kemalpaşa Prefabrik olarak biz de yapabiliriz ancak özgün ve sadece size ait modellemesi olan bir evden eminiz daha hoşnut kalacaksınız. Tabii bunun için sıfırdan başlamak zorunda değilsiniz. "Projelerimiz" sayfasındaki modellerden birini seçip üzerinde değişiklik yaptırabilirsiniz.
  • Bir arsanız olmalı. Bu arsayı yasal yollardan prefabrik ev inşasına hazır duruma getirmek de size kalıyor. Bu konuda yapmanız gerekenlerle ilgili ayrıntılı bilgiyi bizi arayarak yetkilimizden alabilirsiniz.
  • Bizimle iletişime geçerek aklınızdaki planı bize anlatabilir, evin yapılacağı alanın durumuna (uygunluğuna) bakılmasını isteyebilirsiniz
  • Projenizin nasıl tamamlanması gerektiğini seçin.Prefabrik eviniz İzmir'e yakın bir alanda yapılacaksa altyapı işlerini de bize bırakarak anahtar teslim prefabrik evinize sahip olabilirsiniz. Ancak altyapıyı siz karşılamak isterseniz biz geri kalan her şeyi sizin için hallediyoruz.

Aklınıza takılan her soru için önce Sorular sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. O sayfada aklınızdaki soruya cevap alamamanız durumunda sağ alt köşeden canlı destek alabilir veya e-posta/telefon yolu ile bize ulaşabilirsiniz.